• Kolekcja wegańska

Czarna torebka Olga na ramię ze skóry wegańskiej (pochodzącej z przetworzonego kaktusa) to idealny wybór dla osób ceniących połączenie delikatności małej torebki z designerskimi rozwiązaniami. Torebka w kształcie prostokątnego kubełka jest na krótkim pasku, a zamyka się ją przez ściągnięcie sznurkiem tkaniny (rozwiązanie jak w workach treningowych). Dzięki temu torebka Olga jest uniwersalna: można ją nosić do wszystkiego, na każdą okazję.
500.00
szt. Do przechowalni
Beżowa torebka Olga na ramię ze skóry wegańskiej to idealny wybór dla osób ceniących połączenie delikatności małej torebki z designerskimi rozwiązaniami. Torebka w kształcie prostokątnego kubełka jest na krótkim pasku, a zamyka się ją przez ściągnięcie sznurkiem tkaniny (rozwiązanie jak w workach treningowych). Dzięki temu torebka Olga jest uniwersalna: można ją nosić do wszystkiego, na każdą okazję.
500.00
szt. Do przechowalni
Torba Max typu szoper z wegańskiej skóry, w kolorze czarno-beżowym
680.00 -20% 544.00
szt. Do przechowalni
Plecak Sev typu worek z wegańskiej skóry, w kolorze czarno-beżowym
650.00 -20% 520.00
szt. Do przechowalni
Beżowa torebka w kształcie worka ze skóry wegańskiej (pochodzącej z przetworzonego kaktusa) to najlepszy wybór dla osób ceniących design oparty na sile prostoty. Worek jest piękny, świetnie wygląda zawieszony na ramieniu, można go nosić zarówno w stylizacjach sportowych, jak i bardziej eleganckich. Worek jest dwustronnie ściągany sznurkiem, w środku ma podszewkę.  
550.00
szt. Do przechowalni
Czarna torba ze skóry wegańskiej (pochodzącej z przetworzonego kaktusa) to idealna torba na co dzień. Można ją nosić w ręce, można przewiesić przez ramię (służący do tego parciany pasek można regulować albo odpiąć). Jest wytrzymała, wygodna, zapinana na suwak. W środku torby podszewka oraz dodatkowa kieszonka.    
750.00 -50% 375.00
szt. Do przechowalni
Czarna saszetka na ramię ze skóry wegańskiej (pochodząca z kaktusa) to idealna opcja na imprezę lub podróż. Wewnątrz torebki bawełniana podszewka.
250.00 -50% 125.00
szt. Do przechowalni
Czarna nerka ze skóry wegańskiej, pochodzącej z przetworzonego kaktusa. Można ją nosić na biodrach, w pasie na plecach czy na klatce piersi.  
350.00 -20% 280.00
szt. Do przechowalni
Beżowy worek ze skóry wegańskiej (pochodzącej z przetworzonego kaktusa) to idealna torebka. Jest piękny, można go nosić zarówno w stylizacjach sportowych, jak i bardziej eleganckich. Worek jest dwustronnie ściągany sznurkiem, w środku ma podszewkę.
550.00
szt. Do przechowalni
Beżowy plecak ze skóry wegańskiej - pochodzącej z przetworzonego kaktusa. Plecak można w łatwy sposób (przez przepięcie szelek) zamienić w torbę na ramię. Plecak zamyka się przez ściągnięcie tkaniny sznurkiem (jak w workach treningowych). W plecaku znajduje się specjalna kieszeń na laptopa.
850.00
szt. Do przechowalni
Czarna nerka ze skóry wegańskiej, pochodzącej z przetworzonego kaktusa. Można ją nosić na biodrach, w pasie, na plecach czy na klatce piersiowej.    
300.00
szt. Do przechowalni
Duża beżowa torba ze skóry wegańskiej (pochodzącej z przetworzonego kaktusa) to idealna torba na wyjazd, siłownię, większe zakupy. Można ją nosić na co dzień, można tylko w weekendy. Wygodna, wytrzymała (dwa super mocne parciane paski), uniwersalna. Ma dodatkowe zapięcia pozwalające zmniejszyć/zwiększyć jej boki. W środku torby oprócz podszewki znajduje się zapinana na suwak kieszeń.  
700.00 -40% 420.00